20. května, mezinárodní den HR: Připojení a reflexe: Mezinárodní rychlostní sítě pro personalisty

Informace o akci

MEZINÁRODNÍ DEN HR
Mezinárodní rychlostní sítě pro personalisty

Kdy: 20. května 2021 od 8 do 9:30 hodin
Kde: online

 

Síť s kolegy HR profesionály z celého světa!

Tato akce je organizována v rámci řady aktivit, které se konají po celém světě v souvislosti s Mezinárodním dnem lidských zdrojů. Samotný den poskytuje příležitost připojit se k mezinárodní oslavě všech pracovitých personalistů a odborníků po celém světě, poskytuje uznání pro profesi a pozitivní dopad na jednotlivce, organizace a společnost. Je to také příležitost spojit se s dalšími hr profesionály po celém světě, sdílet zkušenosti a osvědčené postupy.

Svět práce se změnil,  Pro mnohé z nás už práce není to, kam chodíme, ale něco, co děláme. Naše názory a pocity vůči naší kariéře a zaměstnavatelům byly ovlivněny našimi zkušenostmi za poslední rok a v některých případech se naše priority změnily. Jak se tedy mohou vedoucí představitelé lidských zdrojů a lidí na všech úrovních spojit a přemýšlet o utváření nové budoucnosti?

Jedná se o intimní networkingovou relaci pro malé skupiny hr profesionálů, kteří se setkávají v průlomových místnostech, aby diskutovali o tom, co se jim na HR líbí a jak formujete novou budoucnost.