25.1.2024, Setkání personalistů a manažerů

Informace o akci

Setkání personalistů a manažerů

 

Kdy: 25.1.2024 od 18:00 do 23:00
Kde: Dům Černá labuť, Na poříčí 25, 110 00 Praha 1

 

Zveme vás na naši první akci v roce 2024 – Setkání personalistů a manažerů, které jsme pro vás připravili na večer 25.ledna. Naše každoroční akce nabízí setkání se zajímavými osobnostmi, diskuzi s kolegy i příležitost k navázání nových kontaktu u dobrého jídla a pití. V průběhu večera vystoupí zajímavý host MUDr. Jan Vojáček a k příjemné atmosféře večera přispěje i harfistka Ana Brateljević. Těšíme se na setkání s vámi v nevšedních prostorách Černé labutě.

 

 

 

MUDr. Jan Vojáček, CFMPKlasicky studovaný lékař na UP v Olomouci, který se rozhodl nejít klasickou cestou ve své praxi a stal se praktikem tzv. funkční medicíny. Funkční medicína vznikla jako neklasický obor v 90. letech v Americe a přistupuje k řešení chronický potíží a nemocí komplexně a personalizovaně. Řeší s každým klientem individuálně a cíleně životní styl, psychosociální zátěže a prostředí, ve kterém se často pohybuje. Provází tak klienta procesem změn, které mají potenciál zlepšit kvalitu zdraví.

 

 

 

Součástí večera bude hrát na harfu a piano Ana Brateljević, která je harfistka a klavíristka, stálým je členem Českého Narodního Symfonického Orchestru. Spolupracovala s legendárními hudebniky jako jsou Ennnio Morricone (61 koncert), Andrea Bocelli (koncerty a nahrávaní CD Believe), Jose Carreras, Placido Domingo, Jonas Kaufmann, Stjepan Hauser (nahrávání CD The Player)…

Zlaté členství: 3 vstupy zdarma, další za 2 600 Kč

Stříbrné členství: 2 vstupy zdarma, další za 2 600 Kč

Ostatní členství: 1 vstup zdarma, další za 2 600 Kč

Nečlen: 4 700 Kč

Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Storno podmínky: Storno podmínky:14 -7 dnů před konáním akce 50% ceny, méně než 7 dní – 100% ceny. Vyslání náhradního účastníka (zaměstnance společnosti) je možné. Odesláním tohoto formuláře závazně potvrzuji účast na výše uvedené akci.

Máte zájem? Kontaktujte nás.

Kateřina Štefanová

+420 723 465 025
katerina.stefanova@pmf-hr.com