Nový termín 23. září, konference HR Know How: HR v novém normálu

Informace o akci

Místo: Orea Hotel Pyramida, Bělohorská 24, Praha 6

Konference HR Know How 2021
HR v novém normál

Chceme se s vámi sejít naživo, proto jsme termín konference přesunuli z 9. června na 23. září od 9 do 16 hodin

Změna termínu konání vyhrazena dle aktuální epidemiologické situace s Covid-19. 

 • Nová role HR, nezastupitelnost HR v krizi i po ní
 • Nový leadership, lepší budoucnost pro lidi i byznys
 • Nový design organizací, organizace práce i pracovního prostředí
 • Kanceláře po Covidu
 • Kultura a komunikace
 • Flexibilita práce a Engagement
 • Motivace a benefity v nové době
 • Wellbeing a péče o zdraví

Konference představí příklady té nejlepší praxe na trhu a přinese inspiraci pro roli HR. Atraktivitu konference podtrhnou zajímaví řečníci a hosté, kteří se podělí o své zkušenosti a znalosti v oblasti řízení a práce s lidmi, které získali na odborných pozicích na lokálním i globálním poli svého oboru.

Co na vás čeká

Součástí jsou workshopy a panelová diskuse.
Konference je otevřena členům i odborné veřejnosti a zahrnuje odborné prezentace, případové studie a interaktivní worksh0opy.

 

Role HR v novém světě – mezinárodní pohled

Výkonný ředitel HR Norsko (členská organizace a kompetenční centrum pro každého, kdo se zajímá o HR, management, organizaci a pracovní život), prezident EAPM (Evropská asociace pro správu lidí) a člen představenstva WFPMA (World Federation of People Management Associations). Mezinárodní řečník, který často vystupuje jako komentátor v médiích. Přednáší na několika univerzitách a obchodních školách.

 

Nezastupitelnost HR v krizi i po ní

Působí jako výkonný ředitel pro lidské zdroje v Komerční bance, kde je zodpovědný za kompletní strategii HR včetně provozních činností a strategii rozvoje firemní kultury. Zcela klíčové je pro něj nastavení funkční agilní organizační struktury banky. V předchozím období pracoval pro nadnárodní společnosti, jako jsou Kapa Karton Morava, společnost EPCOS a The Timken Company. V roce 2008 přešel ke společnosti ArcelorMittal Ostrava, kde zastával pozici personálního ředitele. Od roku 2011 působil ve společnosti O2 Czech Republic na pozici ředitele divize Lidské zdroje a služby zaměstnancům.

 

Jak vypadá trh práce

Mapuje jevy a trendy v propojených světech vzdělávání a práce, přednáší o tom pro lidi z HR a vedení firem, a krom toho se stará o veřejně prospěšné aktivy přesahující každodenní byznys společnosti LMC, v níž je desátým rokem zaměstnán. LMC vyvíjí online služby pro vzdělávání a hledání práce, například Jobs.cz, Prace.cz, Seduo.cz a další portály a mobilní aplikace.

Kanceláře budoucnosti

Ateliér Kunc Architects patří k nejúspěšnějším architektům českých kanceláří. Jejich realizace kanceláří Deloitte v Praze získala několik ocenění a kancelářské interiéry navrhovali pro firmy jako jsou Red Bull, Phillip Morris, EY nebo mediální dům Economia. Za svou práci získali řadu českých i mezinárodních cen.

Před lety se architekt Michal Kunc vyučil truhlářem. Pracoval se dřevem, cestoval, díval se po světě a snil o architektuře, která může lidem měnit život. Po studiu v ateliéru u Evy Jiřičné začal navrhovat rodinné domy. V letech 2001-2002 působil na SUPŠ jako asistent v ateliéru Ing. Schusterové. V roce 2002 založil Ateliér Kunc Architects.

 

Ekonomika v době po Covidu

Jan Rafaj je prvním viceprezidentem Svazu průmyslu a dopravy ČR (SP ČR). Jako 1. viceprezident oficiálně zastupuje prezidenta SP ČR při klíčových jednáních. Věnuje se oblasti trhu práce a sociálnímu dialogu. Je důležitým členem delegace zaměstnavatelů na jednáních Rady hospodářské a sociální dohody (tripartity).
Od roku 2016 byl rovněž místopředsedou představenstva ArcelorMittal Ostrava, kde působil ve funkci ředitele pro personalistiku a vnější vztahy. Je absolventem právnické fakulty Masarykovy univerzitě v Brně, později získal titul MBA. Obdržel ocenění Mladý manažerský talent 2011 a Manažer roku 2011 v odvětví výroba kovů a slitin.

Krize, strach a smysl – existenciální výzvy a psychosociální zdraví během krize a po ní

 • Krize je vždy existenciální výzvou – ptá se každého z nás. Strach je přirozeným důsledkem a také otázkou smyslu krize a možná i samotného života.
 • Řešení těchto otázek utváří psychické zdraví a odolnost.

Alfried LÄNGLE, M.D., Ph.D. (psychologie) je zakladatelem (1983) a dlouhodobým prezidentem Mezinárodní společnosti pro logoterapii a existenciální analýzu (Vídeň), vědcem a bývalým spolupracovníkem Viktora E. Frankla a leaderem existenciální training &leadership akademie (et&l Vídeň-Curych) se soukromou praxí koučování a psychoterapie ve Vídni. Je profesorem psychoterapie na moskevské univerzitě HSE a vídeňské univerzitě Sigmunda Freuda. Za více než 400 publikací získal dva čestné doktoráty a pět čestných profesorských titulů.

Rozvoj a vzdělávání zaměstnanců na dálku

 • S omezením pohybu a nutností práce na dálku se akcelerovala potřeba on-line nástrojů, které umožní přívětivé, moderní a současně zabezpečenévzdělávání zaměstnanců.
 • Co by měly umět a z jakých nároků byste neměli slevovat?

Ján Hudec se v oblasti e-learningu, jeho technologií a metodiky pohybuje téměř 12 let. Na základě svých zkušenosti založil společnost Sense4code, která kromě zakázkového vývoje podnikového softwaru vytváří vlastní e-learningovou platformu Scormium a on-line aplikaci Manday.io pro sledování času na projektech.

Vítězslav Havliš, obchodní ředitel, Canadian Medical a EUC Plus

Vítězslav Havliš se od roku 2007 pohybuje v oblasti pojišťovnictví a investic (Česká pojišťovna, Generali pojišťovna, Pioneer Investments). Posledních šest let působil na pozici ředitele externích distribučních kanálů v Allianz pojišťovně, kde byl zodpovědný za tým největších makléřů (životní a neživotní pojištění pro retail). Vystudoval Fakultu sociálně-ekonomickou Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem. Mezi jeho zájmy patří média, IT technologie a sport.

 

Jak jsme nebyli trubky a mysleli na digitalizaci včas

Elektronické podpisy nebo plynaři s tablety místo papírů a tištěných map – to vše jsme měli zvládnuté ještě před tím, než se „offline“ život téměř zastavil. I tak jsme se museli Covidové situaci přizpůsobit. Proč jsme povolali na scénu interního chatbota Arnolda, který je sice bez svalů, ale zato má spoustu všetečných otázek? Kdo jsou Digitální ambasadoři a jaká je jejich role? A jaké nástroje nám pomáhají v práci i v soukromí se ze současné situace nejen nezbláznit, ale i udržovat výkon? Prozradíme, jak v téhle době nebýt za trubky a vytěžit z ní co nejvíce. Náš příběh pokračuje dál, míříme hodně vysoko, až k oblakům – cloudům…

Elektronické podpisy nebo plynaři s tablety místo papírů a tištěných map – to vše jsme měli zvládnuté ještě před tím, než se „offline“ život téměř zastavil. I tak jsme se museli Covidové situaci přizpůsobit. Proč jsme povolali na scénu interního chatbota Arnolda, který je sice bez svalů, ale zato má spoustu všetečných otázek? Kdo jsou Digitální ambasadoři a jaká je jejich role? A jaké nástroje nám pomáhají v práci i v soukromí se ze současné situace nejen nezbláznit, ale i udržovat výkon? Prozradíme, jak v téhle době nebýt za trubky a vytěžit z ní co nejvíce. Náš příběh pokračuje dál, míříme hodně vysoko, až k oblakům – cloudům…

Hlavní partneři

Partner

Medialní partneři

Pro členy PMF: Early Bird 3 990,- Kč + dph (standardní cena 6 990 Kč + dph)

Pro ostatní zájemce: Early Bird: 5 990,- Kč + dph (standardní cena 8 990 Kč + dph)

Storno podmínky: Storno 30 až 15 dnů před konáním akce … 50 % smluvní částky. Storno 14 až 7 dnů před konáním akce … 75 % smluvní částky. Storno méně než 7 dnů před akcí … 100 % smluvní částky. Vyslání náhradního účastníka (zaměstnance společnosti) je možné. Odesláním tohoto formuláře závazně potvrzuji účast na výše uvedené akci.

Máte zájem? Kontaktujte nás.

Helena Tesařová

+420 775 730 033
helena.tesarova@pmf-hr.com