23. září, konference HR Know How: HR v novém normálu

Informace o akci

Místo: Orea Hotel Pyramida, Bělohorská 24, Praha 6

Konference HR Know How 2021
HR v novém normál

Chceme se s vámi sejít naživo, proto jsme termín konference přesunuli z 9. června na 23. září od 9 do 16 hodin

Změna termínu konání vyhrazena dle aktuální epidemiologické situace s Covid-19. 

 • Nová role HR, nezastupitelnost HR v krizi i po ní
 • Nový leadership, lepší budoucnost pro lidi i byznys
 • Nový design organizací, organizace práce i pracovního prostředí
 • Kanceláře po Covidu
 • Kultura a komunikace
 • Flexibilita práce a Engagement
 • Motivace a benefity v nové době
 • Wellbeing a péče o zdraví

Storno podmínky: Storno 30 až 15 dnů před konáním akce … 50 % smluvní částky. Storno 14 až 7 dnů před konáním akce … 75 % smluvní částky. Storno méně než 7 dnů před akcí … 100 % smluvní částky. Vyslání náhradního účastníka (zaměstnance společnosti) je možné. Odesláním tohoto formuláře závazně potvrzuji účast na výše uvedené akci.

Co na vás čeká

Konference představí příklady té nejlepší praxe na trhu a přinese inspiraci pro roli HR. Atraktivitu konference podtrhnou zajímaví řečníci a hosté, kteří se podělí o své zkušenosti a znalosti v oblasti řízení a práce s lidmi, které získali na odborných pozicích na lokálním i globálním poli svého oboru.

 

Role HR v novém světě – mezinárodní pohled

Výkonný ředitel HR Norsko (členská organizace a kompetenční centrum pro každého, kdo se zajímá o HR, management, organizaci a pracovní život), prezident EAPM (Evropská asociace pro správu lidí) a člen představenstva WFPMA (World Federation of People Management Associations). Mezinárodní řečník, který často vystupuje jako komentátor v médiích. Přednáší na několika univerzitách a obchodních školách.

 

Hybridní práce – výzva pro HR dnešní doby

Působí jako výkonný ředitel pro lidské zdroje v Komerční bance, kde je zodpovědný za kompletní strategii HR včetně provozních činností a strategii rozvoje firemní kultury. Zcela klíčové je pro něj nastavení funkční agilní organizační struktury banky. V předchozím období pracoval pro nadnárodní společnosti, jako jsou Kapa Karton Morava, společnost EPCOS a The Timken Company. V roce 2008 přešel ke společnosti ArcelorMittal Ostrava, kde zastával pozici personálního ředitele. Od roku 2011 působil ve společnosti O2 Czech Republic na pozici ředitele divize Lidské zdroje a služby zaměstnancům.

 

Jak vypadá trh práce

Mapuje jevy a trendy v propojených světech vzdělávání a práce, přednáší o tom pro lidi z HR a vedení firem, a krom toho se stará o veřejně prospěšné aktivy přesahující každodenní byznys společnosti LMC, v níž je desátým rokem zaměstnán. LMC vyvíjí online služby pro vzdělávání a hledání práce, například Jobs.cz, Prace.cz, Seduo.cz a další portály a mobilní aplikace.

Kanceláře budoucnosti

Ateliér Kunc Architects patří k nejúspěšnějším architektům českých kanceláří. Jejich realizace kanceláří Deloitte v Praze získala několik ocenění a kancelářské interiéry navrhovali pro firmy jako jsou Red Bull, Phillip Morris, EY nebo mediální dům Economia. Za svou práci získali řadu českých i mezinárodních cen.

Před lety se architekt Michal Kunc vyučil truhlářem. Pracoval se dřevem, cestoval, díval se po světě a snil o architektuře, která může lidem měnit život. Po studiu v ateliéru u Evy Jiřičné začal navrhovat rodinné domy. V letech 2001-2002 působil na SUPŠ jako asistent v ateliéru Ing. Schusterové. V roce 2002 založil Ateliér Kunc Architects.

 

Krize, strach a smysl – existenciální výzvy a psychosociální zdraví během krize a po ní

 • Krize je vždy existenciální výzvou – ptá se každého z nás. Strach je přirozeným důsledkem a také otázkou smyslu krize a možná i samotného života.
 • Řešení těchto otázek utváří psychické zdraví a odolnost.

Alfried LÄNGLE, M.D., Ph.D. (psychologie) je zakladatelem (1983) a dlouhodobým prezidentem Mezinárodní společnosti pro logoterapii a existenciální analýzu (Vídeň), vědcem a bývalým spolupracovníkem Viktora E. Frankla a leaderem existenciální training &leadership akademie (et&l Vídeň-Curych) se soukromou praxí koučování a psychoterapie ve Vídni. Je profesorem psychoterapie na moskevské univerzitě HSE a vídeňské univerzitě Sigmunda Freuda. Za více než 400 publikací získal dva čestné doktoráty a pět čestných profesorských titulů.

Rozvoj a vzdělávání zaměstnanců na dálku

 • S omezením pohybu a nutností práce na dálku se akcelerovala potřeba on-line nástrojů, které umožní přívětivé, moderní a současně zabezpečenévzdělávání zaměstnanců.
 • Co by měly umět a z jakých nároků byste neměli slevovat?

Ján Hudec se v oblasti e-learningu, jeho technologií a metodiky pohybuje téměř 12 let. Na základě svých zkušenosti založil společnost Sense4code, která kromě zakázkového vývoje podnikového softwaru vytváří vlastní e-learningovou platformu Scormium a on-line aplikaci Manday.io pro sledování času na projektech.

Vítězslav Havliš, obchodní ředitel, Canadian Medical a EUC Plus

Vítězslav Havliš se od roku 2007 pohybuje v oblasti pojišťovnictví a investic (Česká pojišťovna, Generali pojišťovna, Pioneer Investments). Posledních šest let působil na pozici ředitele externích distribučních kanálů v Allianz pojišťovně, kde byl zodpovědný za tým největších makléřů (životní a neživotní pojištění pro retail). Vystudoval Fakultu sociálně-ekonomickou Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem. Mezi jeho zájmy patří média, IT technologie a sport.

 

Jak jsme nebyli trubky a mysleli na digitalizaci včas

Elektronické podpisy nebo plynaři s tablety místo papírů a tištěných map – to vše jsme měli zvládnuté ještě před tím, než se „offline“ život téměř zastavil. I tak jsme se museli Covidové situaci přizpůsobit. Proč jsme povolali na scénu interního chatbota Arnolda, který je sice bez svalů, ale zato má spoustu všetečných otázek? Kdo jsou Digitální ambasadoři a jaká je jejich role? A jaké nástroje nám pomáhají v práci i v soukromí se ze současné situace nejen nezbláznit, ale i udržovat výkon? Prozradíme, jak v téhle době nebýt za trubky a vytěžit z ní co nejvíce. Náš příběh pokračuje dál, míříme hodně vysoko, až k oblakům – cloudům…

Erika se posledních 10 let své profesní kariéry pohybuje v top manažerských rolích v energetice a jak sama říká, byly to neuvěřitelně pestré, zajímavé a obohacující roky. Vloni se v souvislosti s rozdělením innogy přesunula z pozice Head of HR do pozice Chief Services Officer v GasNetu, který se od innogy oddělil. Na pozici CSO je ve skupině GasNet zodpovědná za oblast podpůrných služeb, tedy lidských zdrojů, PR a komunikace, nákupu, facility & car fleet, HSE a security.

Elektronické podpisy nebo plynaři s tablety místo papírů a tištěných map – to vše jsme měli zvládnuté ještě před tím, než se „offline“ život téměř zastavil. I tak jsme se museli Covidové situaci přizpůsobit. Proč jsme povolali na scénu interního chatbota Arnolda, který je sice bez svalů, ale zato má spoustu všetečných otázek? Kdo jsou Digitální ambasadoři a jaká je jejich role? A jaké nástroje nám pomáhají v práci i v soukromí se ze současné situace nejen nezbláznit, ale i udržovat výkon? Prozradíme, jak v téhle době nebýt za trubky a vytěžit z ní co nejvíce. Náš příběh pokračuje dál, míříme hodně vysoko, až k oblakům – cloudům…

Hana Malá vystudovala finance a kapitálové trhy na Univerzitě Karlově a mezinárodní vztahy na VŠE. Po roční stáži ve Švýcarsku začala pracovat pro dceřinou společnost Deutsche Börse – Clearstream, kde měla na starosti zajištění kvality procesů, koordinaci a projekty v oblasti compliance a následně se přesunula do HR, kde řídila digitálně orientované HR projekty. Od května 2020 pracuje v GasNetu jako ESM Project Manager a vede klíčový projekt v rámci digitalizace, který má dopad na práci 70 % zaměstnanců –  poprvé v české energetice se s IBM a SAP zavádějí cloudová řešení pro řízení financí, prací v terénu či logistiku.

Digitální trenér ve službách moderního HR

Za poslední rok se téměř celé vzdělávání přesunulo do online prostředí a velkým tématem se staly nástroje a řešení, které tréninku v digitálním prostředí pomáhají. Podíváme se na konkrétních příkladech několika českých firem, jak správně vybalancovat poměr mezi digitalizací a osobním přístupem i v novém normálu po odeznění pandemie. Ukážeme si nástroje a řešení, které na sebe zvládnou převzít část rutinní práce dnešních trenérů a rozvázat jim tak ruce k cílenějšímu rozvoji na míru.

Pavel Fáček vede technologickou společnost Skilldriver, s.r.o. která již 8 let na českém trhu poskytuje řešení v rozvoji a vzdělávání zaměstnanců postavené na inovacích a moderních technologiích. Je spolutvůrcem interaktivní video-platformy, které umožňuje trénovat v on-line prostředí pomocí simulací. Otevírá cestu smysluplnému využívání virtuální reality ve firemním vzdělávání a hledá funkční dvířka pro zapojení umělé inteligence do procesu rozvoje dovedností.

Local Hubs – nové trendy v organizaci práce

Jiří Vacek je seniorní manažer a kouč s více než 20 letou praxí v řízení HR ve výrobních i obchodních firmách v ČR, SR, Švýcarsku a Itálii. Své zkušenosti získal jako HR ředitel především ve firmách Nestlé, T-Mobile nebo Walter. V roce 2017 založil vlastní firmu HR ONE s.r.o, ve které se specializuje na HR Strategii, Leadership Development, Organisational Design a Coaching & Mentoring.  Věnuje se řízení lidí a organizací v období změn a novým trendům na trhu práce. Je jedním ze zakladatelů projektu Local Hubs, který vytváří nový model organizace práce ve velkých firmách.

Hlavní partneři

Partner

Medialní partneři

Early Bird: pro členy PMF do 31. července: 3 990,- Kč + dph (standardní cena 6 990 Kč + dph)

Early Bird: pro členy PMF od 1. srpna do 14. září: 4 990,- Kč + dph (standardní cena 6 990 Kč + dph)

Pro členy PMF od 15. září standardní cena 6 990 Kč + dph

Early Bird: pro ostatní zájemce do 31. července: 5 990,- Kč + dph (standardní cena 8 990 Kč + dph)

Early Bird: pro členy PMF od 1. srpna do 14. září: 6 990,- Kč + dph (standardní cena 8 990 Kč + dph)

Pro ostatní zájemce od 15. září standardní cena 8 990 Kč + dph

Storno podmínky: Storno 30 až 15 dnů před konáním akce … 50 % smluvní částky. Storno 14 až 7 dnů před konáním akce … 75 % smluvní částky. Storno méně než 7 dnů před akcí … 100 % smluvní částky. Vyslání náhradního účastníka (zaměstnance společnosti) je možné. Odesláním tohoto formuláře závazně potvrzuji účast na výše uvedené akci.

Máte zájem? Kontaktujte nás.

Helena Tesařová

+420 775 730 033
helena.tesarova@pmf-hr.com