Online streaming Brain and Breakfast: Krysí závod is over – PRAHA

Informace o akci

Místo: People Management Forum, Vítkova 8, Praha 8 – Karlín

Krysí závod is over. Přichází učící se organizace.

Online streaming: People Management Forum, Vítkova 8, Praha 8 – Karlín

Co na vás čeká

Zveme vás k nám na čtvrteční kávu a streamovanou přednášku Brain&Breakfast: 
Krysí závod is over. Přichází učící se organizace.

 

  • Na příkladu českého vzdělávacího systému si ukážeme, proč je systémový přístup tak důležitý a proč nestačí nasypat do něj jen více peněz.
  • Na srovnání přírodního jezírka a chemií narvaného bazénu si také názorně ukážeme, v čem jsou učící se organizace vůči svým lidem a svému okolí zodpovědnější a proč na tom ve finále vydělají úplně všichni.
  • Uvidíte, co dělají učící se organizace jinak a co díky tomu získávají.

 

Tomáš Hruda je propagátorem celoživotního svobodného vzdělávání, které je motivované touhou po poznání a nikoliv nutností naplňovat formální požadavky. Je absolventem ekonomie a mezinárodních vztahů na FSV UK. Začínal v Czech Investu jako projektový manažer, postupně se vypracoval na pozici generálního ředitele. Čtyři roky také řídil přípravu a spuštění Středoevropského technologického institutu (CEITEC), jednoho z největších výzkumných center v zemi. Oblasti vzdělávání se zabýval i na pozici náměstka ministra pro vysoké školy a výzkum. Nyní se věnuje projektu Education Republic.

Pokud máte chuť položit mu online dotaz a slyšet hned jeho odpověď, dát si dobrou kávu a dostat od nás něco ke čtení s sebou, prosím registrujte se níže zdarma.

Těšíme se na vás ve čtvrtek 19. září v 8.30-10.00 na adrese Vítkova 244/8, Praha 8 – Karlín (na domě se opravuje fasáda, vstupte a zvoňte uvnitř na zvonek PMF HR FORUM a pak vystoupejte do 1. patra).