Setkání personalistů a manažerů 2016

Informace o akci

Krásný tanec pod hvězdami

 

Termín: 21. ledna 2016, 18:00 – 22:00


Místo: Kaiserštejnský palác, Malostranské náměstí, Praha 1

 

 

V pořadí již desáté netradiční setkání manažerů, personalistů a všech příznivců práce s lidmi zprostředkuje nevšední zážitek, setkání se zajímavými osobnostmi, diskuzi s kolegy a možnost navázání nových kontaktů.

 

Program:

 

18.00 – 18.10 Úvod, přivítání účastníků a zahájení setkání, Eva Hejlová, prezidentka PMF
18.10 – 19.00 Krásný tanec pod hvězdami

Se známým knězem, přírodovědcem a spisovatelem Markem Orko Váchou bude novinářka Petra Procházková hovořit o tom, jak se neztratit v interpretacích současného komplikovaného světa.

19.00 – 19.05 Novinky PMF, Barbara Hansen Čechová, ředitelka PMF
19.05 – 19.10 Blažena Kohoutová, ředitelka PMF Institut
19.10 – 19.25 Vystoupení partnera Setkání, společnost FBE, společnost Channel Crossings
19.25 – 19.35 Hudební vystoupení, klavíristka Veronika Ptáčková, operní zpěvačka, Zuzana Seibrtová
19.35 – 22.00 Raut, volná zábava, hudební doprovod 
20.15 – 21.00 Soutěž
21.00 – 21.10

 

22.00

Vyhlášení soutěže

 

Závěr Setkání   

 

 

 

[/et_pb_toggle][et_pb_toggle admin_label=“Marek Orko Vách + Petra Procházková“ open=“on“ module_class=“without-bs“ title=“Seznamte se s hosty:“]

Brno,14.12.2009,Rozhovor farář Orka Vácha FOTO: MFDNES MONIKA TOMÁŠKOVÁ

Marek Orko Vácha, narozený v Brně, je katolický kněz. Na Přírodovědecké fakultě MU v Brně vystudoval obor molekulární biologie a genetika, teologii studoval v Olomouci a v Bruselu. V letech 1997 a 2000 se účastníl dvou výprav do Antarktidy. V roce 2002 žil šest měsíců v trapistickém klášteře Sept-Fons ve Francii. Je přednostou Ústavu etiky na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze, kde je rovněž předsedou akademického senátu a v neposlední řadě vyučuje. Externě rovněž učí na Katedře environmentálních studií Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně. Jeho doktorská práce je zaměřena na etickou problematiku poznání lidského genomu a na genetiku chování.Jako výpomocný duchovní působí ve farnosti Lechovice u Znojma.

Procházková Petra

Petra Procházková se narodila v Českém Brodě. Po absolvování fakulty žurnalistiky University Karlovy pracovala několik měsíců pro časopis Květy. V lednu 1989 byla zatčena a následně propuštěna z redakce. K novinařině se vrátila v roce 1990 jako reportérka domácí rubriky Lidových novin. V průběhu devadesátých let se stala známou a uznávanou novinářkou mapující území rozpadajícího se Sovětského svazu. Na konci roku 1992 odjela jako zahraniční korespondentka do Moskvy, a o dva roky později založila spolu s Jaromírem Štětinou soukromou novinářskou agenturu Epicentrum, jež se specializuje na práci v krizových oblastech. V roce 1994 se osobně účastnila bombardování v Čečensku. V době diverzní akce Šamila Basajeva se s několika novináři nabídla jako rukojmí místo pacientů nemocnice. V roce 2000 přerušila zpravodajskou práci a po dobu jednoho roku se intenzivně věnovala nezávislé, humanitární práci v Grozném. Zde založila dětský domov pro 50 válečných sirotků, o které se stále stará. Pro svoji nepohodlnost v očích ruských úřadů byla z Ruska vyhoštěna. Svou pozornost tedy upřela na jihovýchodní Asii – zejména Afghánistán.

Veronika Ptáčková je absolventkou Gymnázia Jana Nerudy, z klavírní třídy profesoraPtáčková Veronika Martina Ballýho a Pedagogické fakulty UK v Praze. Během své klavírní dráhy se zúčastnila velkého množství soutěží v sólové i komorní hře a získala mnoho ocenění. Byla už v ranném věku obsazena v hudebních rolích ve filmech režisérů K. Kachyni (Poslední motýl), T. Remundové (Jen malý kousek štěstí) a H. Kodíčkové (Špendlík na motýla). Působila jako profesorka klavíru na Gymnáziu Jana Nerudy a v hudební škole hl. města Prahy nebo jako profesorka korepetice melodramu na pražské DAMU. V současné době působí jako korepetirorka a také vyučuje orchestrální hru. Vystupovala s předními hudebními tělesy, jako například Jihočeská filharmonie, komorní orchestr Josefa Suka, komorní orchestr Akademie věd, komorní orchestr Solisti di Praga nebo Pražská komorní filharmonie. V roce 2001 absolvovala první turné po Japonsku se zahraničními pěvci a stala se tak stálým hostem japonských pódií. Má pravidelné koncerty s operními pěvci a instrumentalisty v Čechách i v zahraničí.

Hlavní partner                                                                                       Partner

fbe                               CHC_bilypodklad           LogoCesta

 

 

 

 

[/et_pb_toggle][et_pb_toggle admin_label=“Poplatek“ open=“on“ title=“Vstupní poplatek“ module_class=“without-bs“]

 

Zlaté členství 3 bezplatné vstupy, další vstup 2 490,- Kč + DPH
Stříbrné členství 2 bezplatné vstup, další vstup 2 490,- Kč + DPH
Ostatní členství, mimo členství

STUDENT a HR INDIVIDUÁL:

1 bezplatný vstup, další vstup 2 490,- Kč + DPH
Poplatek pro ostatní zájemce: 3 490,- Kč / osoba + DPH

 

 

 

 

[/et_pb_toggle][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]