Štěstí v práci z pohledu psychologa: Mýty a pravdy o tom, jak být v práci šťastný

Informace o webináři

V průběhu webináře budeme hledat odpovědi na tyto otázky:
  • Co to znamená být v práci šťastný? Co to konkrétně znamená pro každého z nás?
  • Co nám brání a co naopak pomáhá prožívat pocit štěstí v práci?
Teoretická část webináře se věnuje hlubšímu pochopení terminologie štěstí a vlivů okolí na jeho prožitek a také tomu, jak souvisí štěstí s naším chováním a myšlením.
Příklady z praxe jsou samozřejmostí a velmi vítané jsou příklady a dotazy účastníků semináře.

 

Jana PECLOVÁpeclova

Vystudovala psychiatrii na Lékařské fakultě University Karlovy v Praze, je držitelkou mezinárodního certifikátu z kognitivně behaviorální psychoterapie. Pracovala jako psychiatrička, lektorka, projektová manažerka a ředitelka personální divize maloobchodní společnosti. V současné době se věnuje individuálnímu vzdělávání a koučování manažerů. Svým klientům pomáhá zorientovat se v nových situacích, a naučit se jak měnit svoje postoje a chování. Je autorkou knihy TO JE ONO! Praktická psychologie pro manažery.

1300,-Kč + DPH členská cena (zvýhodněná cena pro členy), 1500,-Kč+ DPH nečlenská cena

Storno podmínky: Storno 30 až 15 dnů před konáním akce … 50 % smluvní částky. Storno 14 až 7 dnů před konáním akce … 75 % smluvní částky. Storno méně než 7 dnů před akcí … 100 % smluvní částky. Vyslání náhradního účastníka (zaměstnance společnosti) je možné. Odesláním tohoto formuláře závazně potvrzuji účast na výše uvedené akci.