Aktuality

PMF – jsme tady pro vás

Vážení členové PMF a kolegové z HR komunity, je to již druhý měsíc, kdy musíme řešit situace, které jsme doposud řešit nemuseli. Důsledky nouzového stavu dopadly i na nás v PMF, a tak vám nemůžeme nabídnout naše standardní akce plánované na jaro. Většinu našich jarních akcí tak přesouváme na podzim, aby jste o ně nepřišli. Ale i teď jsme tu pro vás […]

Dne 4. Duben 2020

Vážení členové PMF a kolegové z HR komunity,

je to již druhý měsíc, kdy musíme řešit situace, které jsme doposud řešit nemuseli. Důsledky nouzového stavu dopadly i na nás v PMF, a tak vám nemůžeme nabídnout naše standardní akce plánované na jaro. Většinu našich jarních akcí tak přesouváme na podzim, aby jste o ně nepřišli. Ale i teď jsme tu pro vás a snažíme se, abychom vám mohli alespoň některé z nich nahradit jinými formáty, které budou odpovídat nové době. Připravujeme webináře, které vám mohou při vaší práci pomoci. Nabízíme vám i oblíbené Inspirace, ve kterých si nyní  nově online můžete navzájem sdílet své příběhy z praxe – budeme velmi rádi, pokud se nám ozvete se svým příběhem a my zprostředkujeme vaše setkání s ostatními kolegy. Také pro vás sledujeme aktuální dění s dopadem na práci nejen personalistů a novinky dáváme na naše webové stránky.

Abyste měli čas připravit své projekty i s přihlédnutím k nové situaci Posunujeme termín přihlášek na HR Excellence Award (HREA) až do konce srpna.

Nezapomínáme ani na vaše vzdělání – náš nový vzdělávací program Profesionál otevřeme okamžitě, jakmile to situace dovolí.

Nezapomeňte, jsme tu pro vás a těšíme se, že se situace brzy obrátí k lepšímu a budeme se opět moci scházet a inspirovat se navzájem nejen ve virtuálním prostředí.

Přejeme zdraví vám i vašim blízkým.
Tým PMF

 

Další aktuality

Společnost Manpower představila aktuální data z českého a světového trhu práce

Dne 27. září 2022

ManpowerGroup Index trhu práce Q4 2022     Zdroj: Manpowergroup.cz

Zobrazit detail

Přinášíme vám rozhovor s Danielem Štroblem, který byl natočen v rámci naší konference HR Konw How 2022 pro HR News.

Dne 19. září 2022

https://www.hrtv.cz/videa/setkani-s-profesionaly-id-2114336/hr-know-how-2022-daniel-strobl-id-4204339

Zobrazit detail

Na práci z domu bude nárok. Musí být důvod

Dne 19. září 2022

Rodičům dětí mladších patnácti let, těhotným ženám či lidem dlouhodobě pečujícím o silně handicapovanou osobu se od příštího roku zřejmě otevře snazší cesta k práci z domova, tedy k tzv. home officu. Pokud o to písemně požádají, zaměstnavatel jim bude muset vyhovět. Jedinou výjimkou budou vážné provozní důvody nebo to, že tomu bude bránit povaha vykonávané práce. Například u prodavačů a prodavaček, dělníků a dělnic […]

Zobrazit detail