Aktuality

Proběhlé akce PMF

Co přináší velká novela zákoníku práce: Výzva i pro zkušené personalisty 21.3. jsme pořádali ve spolupráci s advokátní kanceláří Z/C/H Legal v.o.s., advokátní kancelář akci na téma novinky v zákoníku práce a řešili, s jakými překážkami se budou muset personalisté do budoucna potýkat a že jich nebude zrovna málo. Slova se ujala Lenka Gomez Tomčalová, která problematiku krásně vysvětlila. Probírali jsme mimo jiné i jak […]

Dne 3. Březen 2023

Co přináší velká novela zákoníku práce: Výzva i pro zkušené personalisty

21.3. jsme pořádali ve spolupráci s advokátní kanceláří Z/C/H Legal v.o.s., advokátní kancelář akci na téma novinky v zákoníku práce a řešili, s jakými překážkami se budou muset personalisté do budoucna potýkat a že jich nebude zrovna málo.
Slova se ujala Lenka Gomez Tomčalová, která problematiku krásně vysvětlila. Probírali jsme mimo jiné i jak postupovat, když nám do firmy přijde kontrola a také, jak moc jsou firmy připraveny na Whistleblowing.
Novele zákoníku práce se budeme i nadále věnovat a chceme vám přinášet nejnovější změny. Nezapomeňte proto sledovat na webu kalendář našich akcí.

 

Exchange Meeting v KBC Global Services – Czech Branch Brno

23.3. jsme pro změnu vyrazili na Exchange Meeting do společnosti KBC Global Services v Brně. Hlavní téma byly role HR business partnera, systém odměňování a sdílení zkušeností s dalšími účastníky akce. Součástí meetingu byla i neobvyklá prohlídka vlastních včelích úlů na střeše budovy 🐝🍯.

Děkujeme za účast na našich akcích a jsme rádi, že se našim účastníkům akce líbí a inspirují. Nezapomeňte sledovat a přihlásit se na další naše zajímavé akce, které pořádáme.

Více o akcích zde.

 

 

 

Další aktuality

18. května proběhla naše každoroční největší akce – konference HR Know How, letos názvem HR a byznys nové doby.

Dne 29. května 2023

18. května proběhla naše každoroční největší akce – konference HR Know How, letos názvem HR a byznys nové doby. Bezmála 250 účastníků si v zajímavých prostorách Národní technické knihovny  vyslechlo inspirativní přednášky 16 vystupujících a měli možnost zúčastnit se i dvou workshopů. Letos naše účastníky pozdravil přes videozáznam i ministr MPSV Marian Jurečka  a v úvodu jim pak základní úpravu v novele zákoníku […]

Zobrazit detail

I roztomilé emoji může mít právní následky

Dne 24. května 2023

Možná se ptáte, zda mohou mít emotikony v právním kontextu nějaký význam. Emotikony jsou součástí naší komunikace a vyjadřují naši náladu a pocity. S nárůstem jejich používání se také zvyšuje počet případů, kdy se tyto malé výrazové obrázky stávají předmětem rozhodování soudů. V níže uvedeném případu emotikony sehrály klíčovou roli. V Německu se soudy zabývaly případem zaměstnance, který na sociální síti […]

Zobrazit detail